Skip to main content

Adelle Davis - jedinečné výživové doplňky

Jste příznivci zdravé stravy a chcete své zdraví ještě více podpořit? Nebo je vám zdravý životní styl na míle vzdálený, ale přesto byste pro něj rádi alespoň něco udělali? Správnou činnost vašeho organismu můžete podpořit vhodně zvolenými doplňky stravy. Ty vám pomohou v případě zvýšené fyzické aktivity či v jiných zátěžových situacích pro vaše tělo.

Jak se ale v dnešní nabídce výživových doplňků vyznat a jak poznat opravdu ty kvalitní?

Jako první je důležité si uvědomit, jaký účel mají doplňky splnit. Může se jednat například o podporu imunity, paměti a soustředění, bezbolestnou činnost pohybového aparátu či kvalitnější spánek. Při výběru doplňků je proto důležité sledovat složení výrobku a obsah účinných látek, které chceme našemu tělu dodat.

A jelikož já osobně chci podpořit své zdraví co nejvíce, vyhledávám formu produktů s maximální možnou vstřebatelností vitamínů a minerálů, a zároveň mě zajímají produkty přírodní, bez sladidel, barviv a zahušťovadel. Proto jsem se v tomto směru vrhla do testování výživových doplňků Adelle Davis.

Adelle Davis byla americkou autorkou specializovanou na oblast zdravé výživy a ve své době patřila mezi nejznámější a nejuznávanější odborníky na výživu v USA.

Své produkty nabízejí ve třech formách.

  • Lipozomální s vysokou vstřebatelností
  • Práškové se skvělou chutí
  • Kapslové s vysokou přírodností

 

Testované produkty:

  • Lipozomální vitamín C
  • Lipozomální Magnézium s vitamínem B6
  • Lipozomální Glutatión

 

A jaká je moje osobní zkušenost? Někomu může být tekutá forma chuťově sice trochu nepříjemná, ale mně osobně nevadila a dokonce mi i chutnala. Čeho jsem si ale určitě během měsíčního testování všimla, byla mnohem větší energie, kterou při péči o roční dítě opravdu oceníte a pocítíte :) A všimla jsem si toho nejen já, ale i mé okolí. Doplňky jsem také testovala v období, kdy na nás doma přišlo lehké nachlazení a mile překvapená jsem byla i v tomto směru, kdy jsem už po 2 dnech byla opět jako rybička. Takže za mě Adelle Davis obstála v mém náročnějším životním tempu na 100%. Vyzkoušíte je i vy?

Bon Appétit

Zdravý koš