Skip to main content

Caffè Trucillo

Pro naši kávu pečlivě vybíráme nejkvalitnější zrna kávy Arabica a Robusta. Přidáme špetku vášně, míchanou s bohatými zkušenostmi a tím je docíleno té správné kombinace. Výsledkem je unikátní směs, něco výjimečného, co ocení opravdoví znalci. Zrna do naší kávy jsou vybírána s nejvyšší opatrností. Pouze ta zrna, která jsou celá a úplně zralá projdou testem.

Intenzivní chuť a aroma je docíleno za pomoci pražení starodávným způsobem, za pomoci naší technologie up-to-the-minute je docíleno skvělé vůně, hedvábnosti a hladkosti kávy a vyjmečnou dochutí.

Příběh společnosti Trucillo začíná v Neapoli v roce 1950, kde Cesare Trucillo pracoval v přístavu a vykládal kávová zrna z lodí. Setkával se zde s nejlepšími obchodníky a dovozci kávy, brzy s nimi navázal bližší spolupráci.

V té době pociťuje Cesare Trucillo stále silnější vášeň ke kávě. Jeho entuziasmus sdílela celá rodina, zvláště jeho tři synové: Umberto, Matteo a Vittorio. Vztah ke kávě a odhodlání pracovat se stalo důvodem k založení firmy Caffé Moka Salerno. Ta se velmi rychle začala prosazovat na trhu a získávala respekt mezi italskými kávovými společnostmi.

Od roku 1980 stojí v čele společnosti Matteo Trucillo – syn zakladatele. Ten dal společnosti nový šmrnc. Spojil dva principy – silnou tradici a inovaci. Například změnil název firmy z původního Caffé Moka Salerno na Caffé Trucillo. To on dodal společnosti identitu a transparentnost. A díky němu se jméno Trucillo stává synonynem kvalitního italského espressa.

Bon Appétit

MIA Coffee