Skip to main content

Crème de la Crème v Praze slaví už devět let řemeslné zmrzlinové výroby

Pět poboček v Praze, jedinečný Zmrzlinový showroom a muzeum, nejširší nabídka řemeslných zmrzlin, netradiční veganské neovocné či zmrzliny slazené pouze stévií, řada prestižních ocenění, neustálé inovace a mnoho dalšího. Tak vypadá bilance devítileté existence pražského výrobce italské řemeslné zmrzliny Crème de la Crème, za níž stojí zmrzlinář Honza Hochsteiger.

„Na začátku jsem si rozhodně nepředstavoval, že jednou budeme provozovat pět vlastních zmrzlináren, výrobny, showroom a muzeum,“ říká Honza Hochsteiger, který momentálně neplánuje síť poboček výrazně rozšiřovat. „Od začátku používáme klasickou metodu italské řemeslné výroby, což je v podstatě malovýroba. Při dalším rozšíření bychom museli přejít na výrobu průmyslovou a to mi naprosto nedává smysl. Hlavní úkoly jsou dál zdokonalovat zmrzlinu a věnovat se všem našim zmrzlinárnám tak, abychom přinášeli všem našim zákazníkům to nejlepší, co je ve zmrzlinovém světě možné!“ říká s láskou řemeslný zmrzlinář z Crème de la Crème.

 

Dnes kromě původní první pobočky v Husově ulici provozuje Crème de la Crème další čtyři podniky, největší a nevýstavnější Zmrzlinový salon na Národní, ke kterému loni přibyl i Zmrzlinový showroom a muzeum, zmrzlinárny v Průběžné, ve Francouzské a v ulici Pod Kaštany.

Své letošní 9. narozeniny oslaví pražská zmrzlinárna přesně na den výročí otevření první pobočky – v sobotu 6.4. Po celý den si zde na zmrzlinovém kole štěstí můžete vytočit i 100% slevu na jakoukoliv zmrzlinu.

Jarní jogurtová láska

Duben je měsíc, kdy se v Crème de la Crème připravují na nadcházející sezonu. Honza Hochsteiger ji tentokrát zahájí nabídkou jogurtových specialit. Ochutnat můžete jogurt s čokoládou, jogurt s medem a ořechy, meruňkový jogurt, borůvkový jogurt a oříškový cocoguard z mladého kokosu.

Kormě aktuální nabídky si v Crème de la Crème vyberete z nejširší nabídky zmrzliny v Praze, ve které se navíc prakticky neustále objevují nové druhy. Jen třeba čokoládových zmrzlin nabízí hned devět druhů, má také nejširší výběr veganských zmrzlin a na své si přijdou i milovníci sezónních chutí. Není divu, že zmrzlina získala třikrát po sobě nejcennější zmrzlinovou cenu, když se stala absolutním vítězem Prague Ice Cream Festivalu.

Zmrzlinový salon, Crème de la Crème, Národní 23, Praha 1 – 11:00 – 22:30

Zmrzlinárna Crème de la Crème, Husova 231/12, Praha 1 – 12:00 – 21:30

Zmrzlinárna Crème de la Crème, Francouzská 21, Praha 2 – 13:00 – 21:30

Zmrzlinárna Crème de la Crème, Pod kaštany 236/2, Praha 6 – 11:00 – 20:00

Zmrzlinárna Crème de la Crème, Průběžná 58, Praha 10 – 11:00 – 20:00

Bon Appétit

Crème de la Crème