Skip to main content

Darujte jedinečný zážitek plný neodolatelných chutí

Čokoláda k Vánocům prostě patří. V Pražské čokoládě Steiner & Kovařík, českém rodinném výrobci kvalitní a luxusní čokolády, to dobře vědí a ty nejoblíbenější produkty balí do speciálních vánočních setů. Stačí si jen vybrat! Teď navíc s výhodnou akcí, kdy k objednávce nad „vánočních“ 1 224 Kč dostanete zdarma 1/2 kg čokolády na vaření nebo vytvoření výtečné domácí

Dárkové balení vánočních dražé: Tři oblíbené příchutě mandliček v čokoládě v elegantních vánočních krabičkách. V bílé krabičce jsou mandle ve výborné mléčné čokoládě a vánoční skořici. Petrolejová krabička je plná tradičního vánočního pomeranče v hořké čokoládě a kakau. Černá krabička obsahuje krásně růžové mandle v módní, svěží ruby čokoládě a malinovém prachu.

Bonboniéra Vánoce: 40 kousků radosti a vánočních figurek v jedné krabičce.

Dárková krabička s šesti druhy dražé: Krabička je naplněná výběrem nejoblíbenějších dražé – lahodné křupavé kalifornské mandle, mrazem sušené borůvky a voňavá výběrová kávová zrnka, to vše obalené do té nejlepší čokolády. Mandličky jsou doladěné skořicí, zázvorem a Moringou, vším, co v zimě krásně zahřeje a posílí imunitní systém. Tip: všechny obalené dobroty lze použít jako zdravou formu vánočního cukroví.

Gurmánské pralinky: Devět kusů výběrových pralinek je naplněných těmi nejlepšími ingrediencemi – nugátem z lískových ořechů Piemonte, pistáciovou, malinovou či mátovou náplní. A některé jsou navíc zdobené zlatem! Tahle unikátní kolekce chutí a vůní je zkrátka na vánoční mlsání přímo ideální.

Mandle v mléčné čokoládě se skořicí: V krásné plechové dóze se skrývají nasucho pražené mandle ze Španělska přímo od farmáře obalené v mléčné čokoládě a nejlepší cejlonské skořici – jeden z bestsellerů značky Pražská čokoláda Steiner & Kovařík. Neodolatelná chuť této dokonale vyvážené kombinace získala mezinárodní ocenění Great Taste.

Vánoční kornout čokoládových figurek: Roztomilý čokoládový kornout potěší každého malého i velkého mlsouna. Různobarevné vánoční figurky jsou odlité z prémiových čokolád. Tvarů i čokoládových chutí je na výběr, každý kousek potěší. Skvělá čokoláda je dobarvena přírodními barvivy a vytváří tak nádhernou kolekci radosti a sváteční atmosféry.

Velká vánoční čokoláda: V rámci ruční výroby v Pražské čokoládě Steiner & Kovařík vznikla unikátní 0,5 kg vážící čokoláda z nejjemnější mléčné a bílé čokolády s motivem vánočního stromečku z Moringy, pistácií, rybízu, pekanových ořechů, goji a jahod. Každý kus je originál.

Bon Appétit

Steiner & Kovarik