Skip to main content

EREBOS herbal energy drink

Samotný koncept nápoje se zrodil během studií na střední škole, kdy byla potřeba v období maturit plně podpořit všechny kognitivní funkce a posílit výdrž v přípravě na maturitu.

Na trhu již byla k dostání řada energetických nápojů, ale ty se díky svému složení zdály autorům toxické a převládla touha vytvořit něco unikátního pouze na bázi bylin. Samotný vývoj metodou pokus omyl trval několik měsíců. Nakonec se podařilo vytvořit složení a recepturu, která poskytuje čistý přírodní kofein a dokáže nakopnout.

Dnes již je na trhu verze EREBOS 2.0, kde je produkt maximálně vyladěný a staví na kombinaci sedmi základních bylin, které nápoji dodávají jeho unikátní účinky. Během samotného vývoje jsme spolupracovali i s kapacitou v oboru doc. Romanem Pavelou s VÚRV Praha, který rozšířil vliv nápoje na podporu imunity přidáním byliny Astragalus mongholicus (kozinec blanitý). Docent Pavela je český botanik, vědec a popularizátor vědy, který je mezinárodně uznávanou autoritou v oblasti výzkumu biologicky aktivních látek získávaných z léčivých a aromatických rostlin.

Erebos je vyráběn tradičním způsobem louhováním bylin. Aktivní látky jako například kofein obsahuje pouze z těchto bylin. Neobsahuje taurin ani přidaná barviva, aromata či konzervanty. Nápoj obsahuje hlavních 7 druhů bylin a koření, které tvoří páteř a funkční základ nápoje (maté, kola , guarana, kotvičník, mateřídouška, kozinec, maral), neobsahuje konzervanty.

Dále každá varianta obsahuje vlastní směs bylin a koření tzv. esenci EREBOS, která vytváří nezaměnitelný charakter a chuť samotného nápoje. Energy drink EREBOS je vyráběn v šesti příchutích a čistě přírodním složení bez chemie. Pokud si nápoj chcete vyzkoušet můžete si ho objednat například na eshopu whitemarket.cz, který se zaměřuje hlavně na produkty vyráběné na přírodní bázi

Bon Appétit