Skip to main content

Jaro je za dveřmi a Starbucks přichází s lahodnými novinkami

Jaro klepe na dveře a s sebou přináší čas na nová dobrodružství a vytrhnutí se ze zimní rutiny. Starbucks tedy vytahuje z rukávu nové osvěžující ledové nápoje - Iced Oat Shaken Espresso. Užijte si tyto nové pochoutky, které díky mistrovství našich baristů a jedinečné kombinaci chutí slibují nezapomenutelný zážitek. Nejvyšší čas vstoupit do jarní sezony!

Novinkou je Iced Toasted Vanilla Oat Shaken Espresso spojující jemnou kávu Blonde Roast s ovesným nápojem, ledem a Toasted Vanilla sirupem pro jedinečný zážitek. Mňam! Je libo oříšková chuť? V to případě ochutnej Iced Caramelised Macadamia Oat Shaken Espresso, která kromě kávy Blonde Roast a ovesného nápoje obsahuje i sirup s karamelizovanými makadamovými ořechy.

Starbucks už dlouho nabízí širokou škálu rostlinných alternativ, včetně ovesného, sójového, mandlového a kokosového nápoje, které jsou navíc zdarma dostupné ve všech našich kavárnách po celé České republice.

A co horký nápoj? Určitě si pochutnejte na Caramelised Macadamia Oat Latte, který zdobí jemné tóny makadamového ořechu a karamelu doplněné posypem s karamelizovanou makadamovou příchutí. Nové příchutě jsou vytvořené tak, aby dokonale ladily s ovesným nápojem a doplnily chuť Starbucks Signature Espresso® Roast, tmavě praženého espressa s bohatým a oříškovým profilem. A samozřejmě, i tento nápoj je zcela rostlinný.

Ať už jsi doma nebo v práci, oblíbené kávové pochoutky, dezerty nebo sendviče z nabídky Starbucks si můžete snadno objednat prostřednictvím služeb Wolt, Bolt Food nebo foodora. Jaro je tu, a s ním i naše oblíbené Cold Brew a osvěžující Refresha nápoje.

Bon Appétit

Starbucks