Skip to main content

KřupiTo

Kdo jsme? 

Jsme mladá rozvijící se společnost, kterou založili dva kamarádi a dlouholetí spolupracovníci v oboru potravinářství.

Věříme, že naše výrobky jsou to pravé pro Vaše zdraví a zdravější životní styl. Výrobky vyrábíme pouze z prvotřídních suroviny, jejichž kvalita je pro nás rozhodujícím vstupním faktorem. Záleží nám také na původu vstupních surovin a souladu s přírodou. Většinu výrobků si vyrábíme od základních surovin, takže opravdu víme, co prodáváme, pečlivě si vybíráme naše dodavatele a v současnosti máme dodavatele převážně z ČR.

Jsme něco mezi brambůrkami a cereální racio výživou. Jako naši hlavní přidanou hodnotu vnímáme právě to, že naše výrobky nejsou smažené a mají vysoký obsah vlákniny, proteinu a jsou bezlepkové.

Postupně rosteme a zlepšujeme se. Podnikat jsme začali v roce 2018 a k realizaci plánů došlo v druhé půlce 2019. Od té doby máme v nabídce základní výrobky, ale stále inovujeme a měníme. Měli jsme širší sortiment, který se časem vyselektoval dle přání zákazníků, některé produkty zanikají, ale pravidelně se snažíme na trh uvádět novinky, teď například vyvíjíme bramborové nesmažené chipsy.

Také jsme zjistili, že ne všechny příchutě, které jsme si vymysleli, jsou u našich zákazníků populární, takže jsme museli trochu změnit sortiment, který nabízíme. Stále přemýšlíme, co změnit a jak se posunout kupředu.

Vyrábíme pro Vás extrudované pekařské výrobky s láskou, poctivě a proto věříme, že našim zákazníkům nabízíme jen to nejlepší. Důkazem jsou naše výrobky.

Bon Appétit

KřupiTo