Skip to main content

Kubík čistí studánky

Prázdniny, léto, sluníčko, voda a výlety. Užijte si letní měsíce naplno a udělejte společně i něco dobrého pro přírodu. Vypravte se po stopách studánek ve vašem okolí a pomozte je udržovat v pěkném stavu.

Voda je základem naší planety. Víte, že pokrývá až 70 % jejího povrhu? A víte i to, že v ní vzniknul život? Je prostě důležitým zdrojem našeho dalšího žití, proto bychom se nejen k ní, ale i k přírodě samotné měli chovat velmi zodpovědně. A přesně to je cílem projektu Kubík čistí studánky. V rámci něj se značka snaží navracet vodní prameny, pramínky a další zdroje vody v naší přírodě do čistého stavu a dlouhodobě je tak i udržovat.

Zapojte se i vy. Navštivte webové stránky Národního registru pramenů a studánek, kde si můžete vyhledat studánku ve vašem okolí nebo zaregistrovat zcela novou, kterou při svých výlete najdete. Zdokumentujte stav před a po vyčištění a poté fotku společně s datem vložte opět na web Národního registru pramenů a studánek. A nezapomeňte u toho na pitný režim. S lahví ochucené vody Kubík Waterrr půjde práce od ruky. Kubík Waterrr je k dostání v několika dětmi oblíbených ovocných příchutích, jako jsou například jahoda, malina nebo osvěžující citrón, neobsahuje žádné konzervanty, umělá barviva ani sladidla a je dochucen pouze kapkou ovocné šťávy. Navíc díky praktickému uzávěru s křížovou membránou nehrozí jeho vylití.

Bon Appétit