Skip to main content

Mléčné výrobky rodinné farmy na Vysočině

Jsme rodinná firma na Vysočině, naše hlavní myšlenka je vyrábět chutné, mléčné výrobky v kvalitě, kterou běžně v obchodě nenajdete. www.vevsi.webnode.cz

V naší minimlékárně, zpracováváme mléko od našich kraviček, které se pasou ve volném výběhu, chováme Jerseyky, drobnější kravičky s velkýma očima. Mají dobré, tučné mléko, a to nám zaručuje výbornou chuť našich výrobků. Smetanu u nás nekoupíte, všechna zůstává ve výrobcích. Prodej našich výrobků probíhá ze dvora, v bezobalových prodejnách (některé výrobky jsou ve vratných skleničkách) a hlavně na online farmářském tržišti SCUK, ten má výdejny skoro po celé republice.

Tvaroháček

Jemný krém z plnotučného tvarohu ochucený vanilkovým cukrem a politý kakaovou polevou. Uvolněná syrovátka zabarvená polevou není na závadu.

Tvarohový dezert - Terezka

Tento jemný, lahodný krém je vyšlehaný z našeho plnotučného tvarohu a vanilkového pudingu. Svačinka pro děti, pochoutka pro každého.

Ručně vyrobený čerstvý sýr

Sýřenina se nabírá do formiček, přidá se koření s bylinkami a po odkapání se sýr vyklopí. Váha závisí na tom, kolik se do formiček ručně nabere a také kolik syrovátky odkape.

Jogurt bílý zrající

Bílý jogurt z plnotučného nestandartizovaného mléka, zrál ve skleničce, pod víčkem je vrstva chutné smetany. Klasika, která nezklame.

Další naše produkty můžete vidět zde: www.scuk.cz/vevsi

Bon Appétit