Skip to main content

Na český trh vstupuje skandinávská značka probiotik Probioform

Roky prověřená, kvalitní a oblíbená probiotika míří ze Švédska na český trh. Tekuté širokospektrální probiotikum s názvem Probioform nabízí rychlé a šetrné řešení při trávicích obtížích. Je vhodné jak pro vegetariány, vegany, tak i pro ty, kteří trpí celiakií. Díky tekuté formě se velmi dobře a rychle vstřebává a působí na těch správných místech.

Probiotika, neboli kultury mikroskopických organismů, jsou pro náš organismus prospěšné a mají mnoho funkcí. Kromě toho, že pomáhají při trávení, zpracování potravy, jsou užitečné i pro náš imunitní systém a dodávají nám více energie. Unikátní tekutá forma Probioform je navržena tak, aby dodávala maximální dostupnost živých bakterií přímo do střev a snadno se tak vstřebávala do střevní stěny. Díky tomu tak téměř okamžitě poskytuje veškeré výhody probiotik.

Probioform pochází ze Švédska. Vzniká kaskádovou fermentací, díky které jsou uchovány všechny podporující kyseliny a látky produkující tzv. dobré bakterie, jako jsou například enzymy, antioxidanty, vitamíny B a K. Díky tomuto jedinečnému fermentačnímu procesu je Probioform velmi stabilní produkt, proto není nutného uchovávat v chladu či lednici.

„Probioform přináší lidem do života kvalitní produkty, lepší zdraví a pohodu,“ říká Klára Urbancová, zástupkyně společnosti Probioform v České republice, a doplňuje: „Spotřebitelé ocení jeho uživatelskou jednoduchost, vysokou kvalitu produktu, autentickou a svěží chuť. Je bez jakýchkoliv dalších přidaných látek, bez cukru a bez lepku, tudíž ho mohou konzumovat opravdu všichni. Ideální umístění může být například na kuchyňské lince, kde je po ruce celý den, a my si ho tak můžeme kdykoliv během dne doplnit do svého oblíbeného nápoje nebo ho využít i k výrobě domácích produktů, např. Kysaného zelí. Přidáním pouze jedné lžíce Probioform pomůžeme nastartovat fermentační proces našeho výrobku, a ještě mu tím dodáme více zdravých bakterií.“

Probiotika Probioform vytváří prostředí s nízkým pH 3,7, což zajišťuje přežití prospěšných mikrobů, když vstoupí do trávicího systému, který má ještě nižší pH 2,4. Kaskádová fermentace je dynamická fermentační receptura, která produkuje prvky, které jsou přirozeně a biologicky aktivní. Tyto prvky odrážejí enzymový kaskádový proces, který probíhá v lidském těle. Tuto jedinečnou a pokročilou technologii používá Probioform k poskytování nejlepšího tekutého probiotického doplňku bez inulinu.

Johan Erle, nutriční expert a majitel společnosti, společně se svými přáteli hledal optimální řešení pro své zdraví, což vedlo k vytvoření značky/společnosti Probioform. Podařilo se jim vytvořit produkt, který nabízí řešení široké škály trávicích obtíží. Za 11 let svého působení si vybudovala pevné místo v péči o zdraví a stala se jednou z nejoblíbenějších značek probiotik především ve Skandinávii.

Probioform, kromě probiotik, nabízí i další potravinové doplňky, které budou postupně dostupné i v České republice.

Výhody:

1. Kvalitní živá kultura, která prospívá lidskému tělu

2. Tekutá forma – rychlá vstřebatelnost, rychlý transport do střev – stačí pouze vypít sklenici vody s jednou lžící probiotik

3. Velice snadné skladování – nemusíme skladovat v chladu ani ve tmě. Můžeme mít v kuchyni na lince

4. Snadné dávkování

5. Čisté a jasné složení – bez cukru, zcela přírodní. Vhodné pro vegany, vegetariány, celiaky. Mohou užívat všichni včetně zvířat.

Probioform je šetrný k žaludku, snadno se dávkuje a mohou ho používat děti i dospělí. Pro podporu správného fungování střev jej mohou dostat i domácí mazlíčci. Obsahuje minimálně 1 milion CFU/ 1ml. 1

Probioform je dostupný v ekologickém balení a je možné ho objednat na www.probioform.cz, cena 2l balení je 1.699 Kč.

Bon Appétit

Probioform