Skip to main content

Na jaře vsaďte na sílu zeleného čaje

O jaru se obecně říká, že přeje novým začátkům. V přírodě se opět rodí vše nové a čerstvé a tento závan se nám vlévá i do našich žil. Nezapomínejme však ani na náš organizmus a zdraví – jaro je ideálním obdobím k očistě těla i naší psychiky. Do jídelníčku zařaďte čerstvé zelené potraviny a v pitném režimu nezapomínejte na zelené čaje, které jsou doslova nabité energií a antioxidanty.

Ptáte se, proč zrovna zelený čaj? Je totiž bohatý na flavonoidy, které pomáhají tělu fungovat efektivněji a současně jej chrání před toxiny a stresovými faktory. Zelený čaj má však i další antioxidační vlastnosti, díky kterým má blahodárný vliv na naše zdraví.

Green Tea Pure od značky Ahmad Tea je směsí pečlivě vybraných kvalitních čínských čajů pocházejících z čínských provincií Jiangxi, Anhui a Zhejiang. Právě tato geografická oblast, kterou možná znáte pod názvem "zlatý trojúhelník", je proslulá kvalitou svých čajů.

Tato směsice kvalitních zelených čajů obsahuje i vysoce kvalitní čaje ChunMee – stříbřité tipsy i listové řezy. Ty se sklízejí brzy na jaře, kdy je jejich chuť jemnější a sladší. Díky jeho obsahu má čaj plnou chuť s jemnými oříškovými tóny. Abyste si však vychutnali dokonalý čajový zážitek, dbejte na čas při jeho louhování. Zelený čaj totiž oproti tomu černému nepotřebuje tolik času v horké vodě. Při jeho přípravě se proto držte pokynů na krabičce.

Green Tea Pure od značky Ahmad Tea 20 ALU sáčků je k dostání v běžných prodejních sítích za doporučenou prodejní cenu 82,90 Kč

Bon Appétit

Ahmad Tea