Skip to main content

Nový rok v Crème de la Crème

Nastal čas na změnu -„Nový rok, nové zmrzlinové speciality! Honza Hochsteiger z Crème de la Crème pro zákazníky vymyslel lahodné zmrzlinové inovace, které potěší chuťové buňky i v novém roce.

Říká se, že leden je měsíc plný ledu, tím se řídí i v Crème de la Crème, kde si pro vás připravili několik ledových zmrzlinových specialit, které váš mlsný jazýček určitě ocení:

Punč - oblíbený nápoj, bez kterého si řada z nás neumí představit zimní období. Červené víno, rum, vanilka, badyán, skořice a pár kapek pomerančové šťávy ze sicilských krvavých pomerančů - udělejte změnu a dopřejte si zimní drink místo v hrnečku, v řemeslném kornoutku.

Chai latte - alá kořeněný čaj. Kombinace černého čaje a směsi exotického koření jako je skořice, kardamom, hřebíček, která je v podobě drinku doplněna mlékem a cukrem. Pošlete alespoň své myšlenky do exotické Indie a vychutnejte si jejich oblíbený nápoj, jenž sami nazývají Masala Chai v podobě zmrzliny.

Kaštan - nezaměnitelná chuť kaštanů, které jsou velmi prospěšné pro naše zdraví. A kdo by to čekal, že zrovna kaštanovou si pro vás připravili pouze ve zmrzlinárně Pod Kaštany na Praze 6.

A únor? Přestože jde o nejkratší měsíc v roce, ani ten se neobejde bez zmrzlinových specialit, tentokrát v duchu zamilovaného Valentýna:

Vanilková s malinami - nejklasičtější a nejzákladnější zmrzlina všech zmrzlin. Žádný extrakt, žádné sušené drcené lusky se slupkami, ale pravé vanilkové lusky odrůdy Bourbon z Madagaskaru. Ty se následně povaří se smetanou a nechají vylouhovat. Ale to není vše, bezkonkurenční vanilka je totiž doplněna o slaďoučké lesní ovoce, které posiluje imunitu - malinami.

Bacio - příchuť pojmenovaná podle slavných čokoládových cukrovinek, které pocházejí z italské provincie Perugie. Alá nugát s lískovými oříšky ze severu Itálie z oblasti Piemontu, který v překladu znamená polibek. Dopřejte si čokoládovo-oříškové políbení, které nelze odmítnout.

Přijďte si zpříjemnit chladné dny. Těšíme se na vás:

Zmrzlinový salon, Crème de la Crème, Národní 23, Praha 1 - 11:00-22:30

Zmrzlinárna Husova, Husova 231/12, Praha 1 - 12:00-21:30

Zmrzlinárna Pod Kaštany, Pod kaštany 236/2, Praha 6 - 11:00-20:00

Zmrzlinárna Průběžná, Průběžná 58, Praha 1 - 11:00-20:00

Zmrzlinárna Francouzská, Francouzská 761/21, Praha 2 - 13:00-21:30

Bon Appétit

Crème de la Crème