Skip to main content

Ochutnejte s DRUIDem něco lepšího – třeba Babiččiny nudle

Společnost DRUID CZ s.r.o., zavedený výrobce, ale i dovozce prémiových potravin slaví 33 let existence na náročném a prudce se měnícím potravinářském trhu.

Cílem společnosti je obohacovat český trh o atraktivní potravinářské výrobky, které vyvíjíme ve spolupráci s tuzemskými výrobci nebo je vyhledáváme na zahraničních trzích. Při výběru produktů do našeho portfolia se snažíme naplňovat náš slogan: „Ochutnej něco lepšího!“ a nabízet tak stále náročnějšímu zákazníkovi potraviny s přidanou hodnotou. V řadě případů se jedná o jedny z nejkvalitnějších produktů ve své kategorii, jako např. třtinový cukr z Mauricia a Réunionu, kuskus z Maroka, javorový sirup z Kanady, extra panenské olivové oleje z Řecka, exkluzivní rýže (Basmati z Indie a Carnaroli z Itálie) a mnoho dalšího. V případě zahraničních komodit a výrobků jsme přímí dovozci ze zemí původu a neustále rozšiřujeme řadu produktů pod značkou DRUID.

Společnost DRUID CZ patří mezi hlavní distributory válcovaných těstovin v ČR a též přímým výrobcem unikátních a velice oblíbených válcovaných Babiččiných nudlí, které třikrát v řadě získaly prestižní ocenění Czech Superbrands. Pečeť s logem Superbrands je mezinárodním uznáním výjimečnosti značky. Toto ocenění mohou získat jen značky, které mají ve svém odvětví vynikající pověst a zákazníci si s nimi spojují významné pozitivní hodnoty.

Bon Appétit