Skip to main content

Osvěžující gurmánský zážitek s eko bonusem

Horké léto vrcholí a zvlášť v této době každý uvítá něco dobrého k osvěžení. Co takhle letos vyzkoušet netradiční pochoutky v podobě rostlinných zmrzlinových dezertů, které kromě skvělé chuti přináší i příspěvek k ochraně planety?

Se značkou Naturli’, která dbá na vysokou kvalitu čistě rostlinných ingrediencí i na ochranu životního prostředí, jsme pro vás připravili pár letních tipů, jak si oblíbené dezerty vychutnat ještě lépe:

Návykové Affogato nadchne nejen vegany

Frappé, espresso tonic a samozřejmě affogato neboli espresso se zmrzlinou. Právě tyto kávy si zřejmě nejčastěji vychutnáváte při slunění na pláži s knihou nebo na zahrádce vaší oblíbené kavárny. Affogato je jednou z mála letních káv, kterou si můžete dopřávat denně, aniž by vám zevšedněla. Stačí jen střídat kopečky různých příchutí zmrzliny, které umístíte do sklenice. Zmrzlinu jen zalijete šálkem oblíbeného shotu espressa a máte hotovo.

Zmrzlinové sendviče jako dělané na zahradní párty

Jejich příprava je velmi jednoduchá. Stačí pouze tři ingredience – sušenky, oblíbená zmrzlina a čokoládová poleva. Neváhejte tuto pochoutku připravit v bezlepkové či veganské verzi! Vykouzlíte tak lehounký letní dezert, nicméně se správnými ingrediencemi bez kompromisů na chuti.

Ice shake jako z mléčného baru

Pamatujete se na proslulé milkshaky různých příchutí s pořádnou dávkou šlehačky dozdobené třešinkou? Tak přesně na tenhle nápoj navazuje jeho novodobá variace nikoliv z mléka a ovoce, ale z přírodní zmrzliny s trochou veganského mléka. Za vyzkoušení stojí například kombinace zmrzliny Cookie Dough s karamelovým přelivem a drceným sušenkovým posypem.

Netradiční cupcakes se zmrzlinou

Oblíbené muffiny, domácí vafle nebo skořicové šneky můžete ozvláštnit zmrzlinovým zdobením nebo zmrzlinovým přelivem. Výsledná chuť vás určitě mile překvapí!

Bon Appétit

NATURLI´