Skip to main content

Ovesné cereální tyčinky plné ovoce a vlákniny

Jak vyřešit svačinku pro předškoláka na hřiště, na výlet nebo do školky? Pokud nechcete kupovat snacky plné cukru, soli a umělých přísad, vyzkoušejte novou značku Goodies. Pochází z rodiny společnosti Hero, která se specializuje mimo jiné na kojeneckou a batolecí výživu té nejvyšší kvality pod značkou Sunar. Goodies přicházejí s nabídkou, která u nás dosud chyběla – nutričně vyváženými a chutnými svačinkami vyvinutými speciálně pro děti již od tří let.

V nabídce Goodies najdete například křehké křupky, plátky ze 100 % ovoce, ale i cereální ovesné tyčinky, které jsou výbornou chutnou svačinkou a mohou být rychle po ruce na výletě nebo na hřišti.

Ovocné tyčinky můžete ochutnat ve dvou provedeních. Směs mini ovesných cereálních tyčinek s příchutí malina/jablko a pomeranč/jablko ukrývá malé šťavnaté tyčinky, které jsou díky celozrnným ovesným vločkám bohaté na vlákninu a obsahují vysoký podíl ovoce a ovocné šťávy. Větší jedlíci ocení ovesné tyčinky s mandarinkovou a jablečnou nebo jahodovou a jablečnou šťávou, které se snadno vejdou do kapsy či batůžku. Všechny tyčinky obsahují celozrnné ovesné vločky a kvalitní oleje a jsou bez přídavku cukrů.

Praktické a hravě balené tyčinky oceníte jako skvělou svačinku na dovolené, rodinných výletech, na hřišti nebo jako doplněk svačiny do školy a školky.

Goodies ovesné tyčinky si můžete zakoupit v obchodech Kaufland a Tesco, drogeriích DM a Rossmann a také u online prodejců Rohlík, Košík, Alza a Mall za doporučenou maloobchodní cenu 24,90 Kč.

Bon Appétit

Goodies