Skip to main content

Ovocné kostky od Ovocňáku

Máte rádi ovocné plátky a říkáte si, co by na nich ještě šlo vylepšit? Ovocňák přichází s novinkou! Už nemusíte ukusovat, stačí si nabrat jednu, dvě nebo klidně pět Ovocných kostek podle libosti a dopřát si tolik kousků, na kolik zrovna máte chuť.

Kostky vyrobené z čerstvého ovoce jsou novou verzí oblíbených Ovocných plátků. Jsou zabalené v praktickém sáčku na zip, který udržuje Ovocné kostky stále svěží a šťavnaté, a tak si tuhle novou zdravou pochoutku můžete vychutnat kdykoliv a kdekoliv. Ve škole povzbudí mentální výkon, na výletě dodají energii anebo je můžete zobat doma u televize – vždyť relax, navíc se zdravou svačinkou, je občas také potřeba. Prostě lepší než pytel bonbonů, který máte na dně batohu, kočárku nebo aktovky, který budete sobě nebo svým dětem dopřávat mnohem raději a vydrží dlouho jakékoliv zacházení.

Na jeden kousek použil Ovocňák 85 g čerstvého ovoce, a protože ví, že rozhodování není nikdy snadné, zabalil do jednoho sáčku rovnou pět ovocných chutí – hrušku, jahodu, malinu, meruňku a švestku. Ve 130gramovém balení se tak ukrývá mix Ovocných kostek různých příchutí vyrobených z více než 850 gramů ovoce.

A proč jsou Ovocné kostky tak nepřekonatelně dobré? Ovocňák má své vlastní sady, ve kterých si ovoce pěstuje a následně ho za nízké teploty několik hodin suší. Díky tomu si zachovává spoustu vitamínů, zároveň ale vyčerpá většinu vody a jeho chuť se koncentruje. A pokud jde o přidané cukry, konzervanty, barviva či aromata, ty u Ovocňáku nenajdete. Složení ovocných kostek je čisté a žádné další přísady jednoduše nepotřebuje.

Chcete si jen zobnout? Nová podoba ovocných plátků ve formě kostek je ideální způsob, jak si užít chuť ovoce kdykoliv a kdekoliv. Koupit si je můžete přímo na e-shopu , 130 g za 119 Kč.

O Ovocňáku: Ovocňák je značka v Česku a na Slovensku vyráběných 100% ovocných a ovocno-zeleninových pochoutek a nápojů. Využívá výhradně české a slovenské suroviny z oblasti CHKO Bílé Karpaty a okolí. Většinu si pěstuje ve vlastních sadech na česko-slovenském pomezí.

Ovocňák založila rodina Kořínkových v roce 2011 a prvním vyrobeným produktem byly čisté ovocné mošty. Od té doby se nabídka rozšířila na mošty, pyré, sušené ovocné plátky a rakytníkové produkty (šťávy, sirupy, marmelády, čaje). Všechny produkty Ovocňáku jsou čistě přírodní, 100% ovocné (případně zeleninové) a neobsahují žádné chemické konzervanty nebo jiná aditiva.

Bon Appétit

Ovocňák