Skip to main content

S ořechovými dobrotami od Šufanu nešlápnete vedle

Originální dárky těžko pohledat... A tak jsme v Šufanu dali hlavy dohromady a Vánoce jsme vám letos o dost usnadnili. Nabízíme vám několik tipů, ze kterých jistě vyberete dárek, který nejen že potěší, ale také zachutná!

Dárky k Vánocům, které nezklamou

Jíst člověk taky musí, ale málokdy si dopřeje něco opravdu dobrého. A tak navrhujeme, abyste letos například rodičům nebo prarodičům darovali naše originální balení ořechů v designových sklenicích, po kterých se každoročně v našem skladu před Vánoci jenom zapráší.

A co dárek pro kamarádku? A čím potěšit přítelkyni?

Dárky pro ženy máme za těch sedm let prověřeny také. Teda ne, že by naši granolu nebo snídaňový sortiment vyřadil z obliga mužskou část populace, ale taková malinovo-pekanová kaše nebo sklenice do křupava zapečené granoly je dárek, ze kterého bude kamarádka, kolegyně nebo náročná přítelkyně dozajista úplně “PAF”. Pro úplnou dokonalost můžete přihodit i designovou misku nebo dřevěnou a neskutečně malebnou lžíci, se kterou se dá vydlabat dno naší kilovky, aniž byste se zapatlali. A abyste neřekli, na dárky pro muže jsme dnes mysleli také: z naší zkušenosti víme, že ořechová másla (třeba takové kešu máslo) nebo bikemix určitě nebudou šlápnutím vedle.

To “nejhorší” nakonec. Obchodní partneři a šéfové

Nesdílíte-li s někým domácnost nebo dost volného času, nedejbože je váš vztah čistě formální, pak jsou tipy na originální dárky prostě “tenkej led”. Co ale víme určitě, pak je to fakt, že naše ořechy jsou natolik luxusní záležitostí, na kterou váš šéf nebo obchodní partner jen tak nezapomene. A dost pravděpodobně si řekne “konečně někdo, kdo mi nedal dárkový koš s kusem uheráku”. Dárky pro šéfa nebo obchodní partnery vám navíc vymyslíme na míru přesně podle vašich představ.

Bon Appétit