Skip to main content

Samsung uvádí první Bespoke chladničky s francouzskými dvířky

Společnost Samsung Electronics představila na veletrhu CES 2022 v Las Vegas vůbec první chladničku Bespoke French Door. Zároveň oznámila expanzi řady Bespoke do všech hlavních typů chladniček prodávaných ve Spojených státech. Nová chladnička Bespoke French Door, která je k dispozici ve třídveřové, čtyřdveřové a Family Hub podobě, tak rozšíří dosavadní nabídku domácích spotřebičů Bespoke, stejně jako bezdrátový tyčový vysavač Bespoke Jet a pračka a sušička Bespoke. O dostupnosti těchto produktů v České republice zatím nebylo rozhodnuto.

Nová řada představuje to nejlepší od společnosti Samsung. Spojuje přizpůsobitelný design s jedinečnými technologiemi, a inspiruje tak ke zcela novému způsobu života. S chladničkou Bespoke jako se středobodem své kuchyně budou moci spotřebitelé upravit výzdobu domácnosti tak, aby doplňovala jejich osobní styl, a to včetně speciálních kuchyňských balíčků, které zahrnují myčky nádobí, sporáky a nadstandardní mikrovlnné trouby v bílé, tmavě modré nebo zelené barvě. Bespoke však díky vysavači Bespoje Jet expanduje z kuchyně do dalších místností domácnosti a přináší silný čisticí výkon a eleganci, podobně jako Bespoke pračka a sušička zajistí inteligentní praní a sušení prádla.

„Koncept Bespoke nebyl navržen pouze pro kuchyně. Jsme přesvědčeni o tom, že uživatelé by měli mít šanci přizpůsobit si celý svůj domov tak, aby odpovídal jejich životním potřebám,“ říká Kanghyup Lee, výkonný viceprezident a ředitel divize prodeje a marketingu digitálních spotřebičů ve společnosti Samsung Electronics. „Rozšíření řady Bespoke umožňuje uživatelům vytvářet životní prostory, které pravdivě odráží jejich vkus a estetiku, a to díky smysluplným inovacím a technologiím společnosti Samsung.“

Bespoke chladnička French Door

Chladnička Samsung Bespoke French Door, jež je k dispozici v řadě velikostech, konfiguracích a barvách, umožňuje přizpůsobit spotřebič na míru a přichází s elegantním designem na přední ploše u těch nejžádanějších typů chladniček na americkém trhu. Nejnovější přírůstek rozšiřuje stávající řadu chladniček Bespoke, jež dosud zahrnovala Bespoke 4-Door Flex, Bespoke 2-Door Bottom Freezer a Bespoke 1-Door Flex Column, a doplňuje tak model, který vyhovuje potřebám jakékoli rodiny. Chladnička Bespoke French Door bude k dispozici ve třídveřové a čtyřdveřové verzi a také jako verze Family Hubu pro rok 2022.

Zájemci mohou získat tisíce barevných kombinací Bespoke French Door chladniček. Jde o 12 základních barev a dvě povrchové úpravy – sklo a ocel. Mezi nově nabízenými barvami jsou bílá, šedá, růžová, uhlově černá, blankytně modrá, oranžová a žlutý. V ocelovém provedení jsou chladničky k dispozici v barvách toskánské, matně černé, námořní modré, smaragdově zelené a nerezové oceli.

Chladnička Bespoke French Door, jež pomáhá rodinám lépe skladovat a uchovávat jejich potraviny, je vybavena nejnovějšími inovacemi pro skladování a chlazení od společnosti Samsung. Beverage Center a Dual Auto Ice Maker umožňují uživatelům rychlý přístup ke studeným nápojům, zatímco FlexZone udržuje potraviny v optimální teplotě, aby zůstaly co nejdéle čerstvé.

Family Hub přináší díky široké škále chytrých funkcí do kuchyně zábavu a pomáhá rodinám lépe organizovat chod domácnosti a zůstat ve spojení. Modelová řada 2022 podporuje Samsung TV Plus a poskytuje bezplatný televizní obsah a možnosti plynulého nepřetržitého sledování na dalších obrazovkách, jako jsou chytré televizory Samsung a zařízení Galaxy.

Ve vybraných regionech bude Family Hub pro rok 2022 podporovat také hlasovou službu Alexa, díky níž budou moci uživatelé prostřednictvím chladničky přistupovat k různým službám Amazon, včetně Amazon Music. Funkce View Inside byla vylepšena o technologii interní kamery, jež snímá etikety potravin a umožní rodinám prohlížet vzdáleně obsah chladničky, včetně dat expirace jednotlivých potravin a dalších informací.

Bon Appétit

Samsung