Skip to main content

Soutěž o balíček Frosch

Konec soutěže
Celková cena výher
2530 Kč
Počet výherců
5

Podobně jako je jaro příslibem nového, čistého, voňavého, přichází v těchto dnech značka Frosch s novými obaly svých produktů malinové řady. Jednak jsou ještě více ekologické, a navíc účinně pomohou vyčistit a provonět Vaše domovy. Frosch je tedy nově ve stoprocentně recyklovaných lahvích, které jsou transparentní a usnadňují další recyklaci. Automatickou součástí produktů značky Frosch je už pak Certifikace EU Ecolabel. Jarní úklid se zelenou žabkou Vám tak provoní a vyčistí nejenom Vaše domovy, ale udělá dobře i na duši a srdci, protože být blíže k přírodě, to stojí vždy zato. Sada čistících prostředků s vůní osvěžujících malin obsahuje přípravek na mytí nádobí, univerzální čistič, přípravek na mytí toalet i čistič vodního kamene s malinovým octem. Jednotná vůně všech přípravků umocní vůni a pocit čistoty.

„Ovocný nádech malin vytváří osvěžující a povzbuzující atmosféru. Povzbuzuje vitalitu a štěstí, dodává energii. Proto si myslím, že se tato vůně našich ekologických přípravků setkala s takovým ohlasem u našich zákazníků,“ uvádí Anna Stoklasová, brand manažerka společnosti Melitta ČR s.r.o., distributora značky Frosch pro český a slovenský trh. „Značce Frosch je pak nutno připsat a ocenit veliké úsilí s jakým k vývoji svých produktů přistupuje. A to tak, aby nám všem stálo zato, přírodu chránit, a přitom u toho mít dobrý pocit a čistý domov,“ dodává Anna Stoklasová.

Frosch Čistič vodního kamene s malinovým octem

Přípravek je opatřen praktickým rozprašovačem. Zbaví Vaši koupelnu usazeného vodního kamene a dalších nečistot díky síle koncentrovaného malinového octa. Pokud budete mít po ruce tento ekologický čistič vodního kamene, půjde to snadno a rychle. Díky účinnému složení s malinovým octem a přírodními kyselinami rychle odstraní nečistoty i velmi silné usazeniny vodního kamene. Je ideální na čištění umyvadel, sprch, van nebo kachliček. Kromě čistoty se postará i o zářivý lesk a zanechá krásnou vůni čerstvých malin. Doporučená cena: 108 Kč.

Frosch Univerzální čistič Malina

Čistí, odvápňuje a zanechává dlouhotrvající lesk v koupelně, v kuchyni nebo na keramických podlahách. Díky receptuře obsahující malinový ocet univerzální čistič odstraňuje usazeniny vodního kamene, nečistoty, skvrny od vody i zbytky mýdla. Zajišťuje dlouhotrvající lesk beze šmouh a zanechává příjemnou vůni po čerstvých malinách. Produkt je po použití zcela biologicky rozložitelný. Láhev je vyrobena ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelná. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty. Doporučená cena: 79,90 Kč.

Frosch WC gel

O čistotu toalety se postará WC gel, který důkladně odstraňuje nečistotu, vodní i močový kámen. Hledáte účinný přírodní prostředek na čištění toalety, který je šetrný k přírodě a příjemně voní? Pak by vaší pozornosti neměl uniknout ekologický WC gel s obsahem malinového octa. Můžete se spolehnout na to, že odstraní nečistoty, pohltí nepříjemný zápach a Vaši toaletu provoní vůní čerstvých malin. Výrobku byl udělen certifikát EU Ecolabel. Přírodní složení s malinovým octem účinně odstraňuje i těžko odstranitelné skvrny, vodní a močový kámen z celé toaletní mísy a horních okrajů. Odstraňuje nepříjemné zápachy a zanechává jemnou malinovou vůni. Díky šetrnému přírodnímu složení je toaletní gel vhodný i pro domácnosti s vlastními čističkami vody. Láhev je vyrobena ze 100% recyklovaného materiálu a po použití je opět recyklovatelná. Výrobek je veganský a neobsahuje mikroplasty. Doporučená cena: 85,90 Kč.

Frosch Prostředek na mytí nádobí Malina

Prostředek s pH neutrálním složením je šetrný k Vašim rukám. Díky koncentrované receptuře odstraňuje i silnou mastnotu a nečistoty. Zanechává čisté a lesklé nádobí s příjemnou vůní. Doporučená cena: 69,90 Kč.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Sabina U****, Slaný
Roman H******, Louny
Luboš Č********, Žďár nad Sázavou
Zuzana K*****, Jičín
Šárka K******, Uničov
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)