Skip to main content

Soutěž o balíček HELL ENERGY MIX

Konec soutěže
Celková cena výher
1650 Kč
Počet výherců
3

Vánoční svátky patří mezi nejkrásnější, ale i nejvytíženější období v celém roce. Připravte se na ně v plné míře s energetickými nápoji HELL ENERGY! Produkty HELL ENERGY jsou založené na jedinečné kombinaci pořádné dávky kofeinu, taurinu, klasického cukru a přírodního aroma. Jsou zcela bez konzervantů a příjemně překvapí intenzivní ovocnou příchutí. Navíc jsou baleny v ekologických recyklovatelných hliníkových plechovkách.

Vychlazený HELL ENERGY Classic je ideální volbou pro každého, kdo hledá léty ověřené osvěžení a výbornou kvalitu. Pokud ovšem v pochmurné zimě sníte o teplých letních dnech na pláži, vyzkoušejte například HELL STRONG Watermelon! Osvěžující chuť vodního melounu vás okamžitě přenese do exotických krajin.

Soutěžte s námi o balíček energetických nápojů HELL ENERGY a ochutnejte originální HELL ENERGY Classic, HELL STRONG Apple nebo HELL STRONG Watermelon. K dostání v obchodech Tesco a Kaufland.

O partnerovi soutěže

Firma Hell ENERGY vznikla v Maďarsku v roce 2006, krátce po svém vzniku se stala jednou z nejúspěšnějších značek na trhu energetických nápojů a ledových káv. Energetické drinky HELL ENERGY a ledové kávy HELL ICE COFFEE jsou dostupné ve více než 60 zemích na celém světě. Úspěch nápojů HELL spočívá v jejich vynikající kvalitě, přívětivé ceně, široké dostupnosti a výtečné chuti. Společnost je rovněž vlastníkem ultramoderní továrny na nápojové plechovky, proto všechny své výrobky HELL ENERGY dodává v ekologických obalech z recyklovaného hliníku.

Hell Energy

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Terezie V******, Frenštát pod Radhoštěm
Růžena M******, Břeclav
Michael U*******, Liberec
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)