Skip to main content

Soutěž o balíčky produktů V-Label

Konec soutěže
Celková cena výher
2000 Kč
Počet výherců
2

Obohaťte svůj jídelníček a rozzařte kuchyni díky V-Label

Potřebujete nakopnout svůj jídelníček a objevit nové chutě? S ochrannou známkou V- Label to půjde raz dva. Díky známému žlutému kolečku snadno rozpoznáte veganské produkty, které odlehčí a zároveň obohatí váš jídelníček. Ale nebojte se, kompromisy v chuti rozhodně dělat nemusíte!

Rozvoňte svou kuchyni podzimem a vstupte do nového dne s lahodnou kaší od dmBio, kterou připravíte s lahodným kešu nápojem. V balíčku najdete i novinku Lunter tofu na salát, které můžete použít podobně jako feta sýr. Potřebujete další tipy? Zkuste hovězí maso v lasagních nebo omáčce ke špagetám nahradit za rostlinnou alternativu od The Vegetarian Butcher a s Vegan tatarskou omáčkou od Hellmann’s k bramborám či hranolkám nesáhnete vedle! Věděli jste, že se také skvěle hodí k přípravě sedvičů? Dětem do školy můžete přibalit i skvělé PEDRO pásky s příchutí ovoce, které neobsahují želatinu. A nakonec nezapomeňte podpořit v podzimním období svou imunitu Vitaminem D od Nutricius.

O balíček plný těch nejlahodnějších VEGAN věcí můžete soutěžit také na Instagramu ProVeg Česko. Soutěží se přímo na profilu @proveg.cz pod soutěžními příspěvky.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Danuše J*********, Bohumín
Luboš S********, Příbram
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)