Skip to main content

Soutěž o balíčky V-Label - Veggie svačiny do školy i na cesty

Konec soutěže
Celková cena výher
2000 Kč
Počet výherců
2

Připravit aktovky a batohy - září je tady. Ať už chystáte svačinu do školy pro své ratolesti nebo sendviče na víkendový výlet, tipů na veggie jídlo na cesty není nikdy dost. Pokud si nevíte rady, porozhlédněte se ve svém oblíbeném obchodě po produktech s ochrannou známkou V-Label a připravte si lahodnou veggie svačinu plnou živin a rozmanitých chutí.

Co třeba rychlý veganský sendvič nebo wrap, do kterého použijete uzené tofu Plant Chef z řetězce Tesco? Aby byl opravdu lahodný, nezapomeňte ho promazat veganskou mayo od Hellmann’s nebo dokonce novou veganskou alternativou tatarky. Preferují vaše děti spíše sladké? Udělejte jim radost toastem s rostlinnou Ramou a dmBio oříškovou pomazánkou. K tomu do krabičky přibalte třeba tyčinky bez cukru Emco, ovocné bonbóny různých příchutí Bombus, dmBio rýžové chlebíčky s hořkou čokoládou nebo skvělou ovesnou alternativu jogurtu Green Day. A čím to zapít? Co takhle vanilkový nebo kardamonový sójový nápoj Soyka a skvělé ovocné smoothie ve skle dmBio? Na výběr je toho spousta - navíc všechno najdete v našem skvělém V-Label balíčku.

O balíček plný těch nejlahodnějších věcí ke svačině můžete soutěžit také na Instagramu ProVeg Česko. Stačí zveřejnit příspěvek s vaším oblíbeným produktem s V-Label VEGAN ochrannou známkou a přidat #vlabelsoutez. Více informací na Instagramu @proveg.cz.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Ivana D******, Bruntál
Alena K****, Mariánské Lázně
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)