Skip to main content

Soutěž o knihy

Konec soutěže
Celková cena výher
3891 Kč
Počet výherců
9

Jan Vojáček: Umění nemoci

Jan Vojáček

Co nám sděluje nemoc a jak znovu nalézt zdraví? Od autora bestselleru Umění být zdráv. I lékaře někdy dostihne nemoc – v případě Jana Vojáčka šlo o banální virózu, přesto si kvůli ní začal opět klást různé otázky. Co pro naše tělo znamená nemoc a jaké poučení si z ní vzít? Pokud jste často nemocní, sužují vás chronické potíže nebo se jen „necítíte dobře“, je na čase změnit přístup. Oblíbený představitel funkční medicíny nenabízí zázračná řešení, ale nové myšlenkové nastavení: Každý můžeme podpořit své zdraví a kvalitu života, i když jsme v těžké výchozí situaci.

Miloš Knor: K(n)oření života

Miloš Knor

Místo návštěv doktora – kopec smíchu od Knora! I když to tak někdy nevypadá, jakýkoli den v jakémkoli roce může být plný smíchu. Důkazem jsou i glosy populárního komika Miloše Knora, které vám budou zlepšovat náladu od jara do zimy. Dá se doma vypěstovat ananas, aniž byste si přivodili smrtelné zranění? Jak vypadá hybridní hospodská hádka? A proč je Ježíšek neviditelný? To a mnoho dalšího se dozvíte v rozpustilých úvahách, se kterými najdete chuť do života za každé situace.

B Listování Zahrady od Dany 2

Jak na problémy v zahradě

Dana Makrlíková

Známá zahradní architektka radí, jak na nejčastější problémy v zahradě Živé ploty, trvalkové záhony, zídky, cestičky, zahradní domky či terasy. To všechno jsou témata, s nimiž se na Danu Makrlíkovou obracejí diváci jejích pořadů. Právě proto dala dohromady neocenitelného rádce, ve kterém najdete řešení nejčastějších problémů, které vás při tvorbě zahrad mohou potkat. Ryze praktické tipy pro běžné majitele pozemků doplňují profesionální fotografie, osazovací plány a přehledné grafické vizualizace. Inspirujte se i vy!

Albatrosmedia

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Nela L*******, Liberec
Hedvika P********, Znojmo
Květa S*******, Ústí nad Labem
Erika T****, Vyškov
Ivo S*******, Trutnov
Silvie D*****, Holešov
Karel P**********, Turnov
Matyáš H*******, Břeclav
Miloš V**, Roudnice nad Labem
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)