Skip to main content

Soutěž o knihy

Konec soutěže
Celková cena výher
3289 Kč
Počet výherců
4

Auta - Platinová kolekce

100 let spolu

Kolektiv

Auta - Platinová kolekce 100 let s Disneym! Dobrodružství se závoďáky ze všech tří populárních filmů. Pořádně na to šlápněte a vydejte se na nezapomenutelnou jízdu! Užijete si ji spolu s Bleskem McQueenem, Burákem a jejich známými nejen z Kardanové Lhoty. Oblíbení hrdinové si totiž našli přátele po celém světě – a co je lepšího než se s nimi pustit do závodu plného špičkování? Jiní soupeři mají v záloze několik zákeřných triků, ale naši kamarádi si naštěstí dovedou poradit. S touhle partou se zkrátka nikdy nebudete nudit a vždycky bezpečně dojedete do cílové rovinky!

Ledové království - Platinová kolekce

100 let spolu

Kolektiv

Ledové království - Platinová kolekce 100 let s Disneym! Království Arendelle otevírá své brány v nejkrásnějších příbězích. Vydejte se na ledově zábavnou pohádkovou výpravu! Oblíbení obyvatelé království Arendelle už se na vás těší. Dozvíte se, jak si sněhulák Olaf našel nového kamaráda, oslavíte kouzelný letní slunovrat, společně s Annou a Kristoffem pohlídáte trollí mimina, s Olafem prožijete vysněný letní den a vypátráte pozapomenuté vánoční tradice pro Annu a Elsu. Ledové království plné zázračných míst i bytostí vás zve na úžasné dobrodružství, které vás zahřeje u srdce. Užijte si ho do poslední sněhové vločky!

Marvel - Platinová kolekce

100 let spolu

Kolektiv

Marvel - Platinová kolekce 100 let s Disneym! Nejúžasnější příběhy marvelovských superhrdinů. Marvelovský vesmír je bezednou studnicí akce a zábavy. Prozkoumejte ho s těmi nejoblíbenějšími hrdiny! Dozvíte se, jak Spider-Man a Iron Man začali bojovat s padouchy, doprovodíte Kapitána Ameriku na cestě za jeho snem, užijete si bláznivý úklid vesmírné lodi s Rocketem a Grootem, pomůžete Black Pantherovi porazit lovce Kravena a budete svědky první společné akce Spider-Mana a jeho kamaráda Milese Moralese. Ať už je vaše superschopnost jakákoli, připravte se na nefalšované marvelovské dobrodružství!

Star Wars - Platinová kolekce

100 let spolu

Kolektiv Star Wars - Platinová kolekce 100 let s Disneym! To nejlepší z Hvězdných válek v nesmrtelných příbězích. Před dávnými časy se v předaleké galaxii začal psát příběh, který dnes miluje celý vesmír. Užijte si to nejlepší z něj a nechte se strhnout dobrodružstvími na motivy filmů Star Wars! Na pouštní planetě Tatooine budete pátrat po mistru Jedi Obi-Wanu Kenobim, zachráníte princeznu Leiu ze zajetí, pomůžete Hanu Solovi a jeho přátelům utéct z Hvězdy smrti, poznáte učení řádu Jedi a po boku Luka Skywalkera se utkáte se sithským lordem Darthem Vaderem. Postavte se s oblíbenými hrdiny silám zla a zachraňte galaxii!

Albatrosmedia

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Jozef B******, Mariánské Lázně
Alois S********, Moravská Třebová
Jiřina B*****, Vyškov
Věra K*******, Hodonín
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)