Skip to main content

Soutěž o knihy od Albatros Media

Konec soutěže
Celková cena výher
3141 Kč
Počet výherců
9

Arnošt Goldflam: Praha strašidelná

Mrazení v zádech zaručeno. Dvanáct strašidelných příběhů pro děti i rodiče. Praha byla odjakživa město zasvěcené magii. A přízraky nejrůznějších legend tu přežívají dodnes – stačí jen vědět, kde je hledat. Objevte taje českého hlavního města s Arnoštem Goldflamem, který zná jeho strašidla jako vlastní boty! Jaké tajemství ukrývá Praha ve svých neznámých zákoutích a podivných lidech? To nyní zjistíte i vy, milí čtenáři, a věřte, že až se příště půjdete projít Prahou, už se na ni nebudete dívat stejnýma očima.

Jiří Just: 15 let v Rusku

Zápisník zpravodaje

Jiří Just

Do hlubin ruské duše s autentickými příběhy místních O ruské politice si můžete dlouhé hodiny číst z nejrůznějších zdrojů. Jak se ale v Rusku žije řadovým občanům? To už se tak snadno nedozvíte. Proto český novinář Jiří Just posbíral příběhy běžných ruských obyvatel a přidal k nim vlastní zkušenosti: od první účasti v propagandistickém pořadu přes nevšední kulinářské zážitky až po cestu do Sýrie s ruskou armádou. Vznikl tak unikátní obraz společnosti, který mnohdy řekne víc než rozsáhlé politologické studie.

Pod maskou stín

Veronika Vieweghová

Všichni něco skrýváme. Všichni si nasazujeme masky, které mají ostatní přesvědčit o naší dokonalosti. Platí to i pro Teu a Tomáše, manžele a rodiče, jejichž vztah se zmítá v krizi. Tea se utvrdila v tom, že perfektní bude jen tehdy, pokud zvládne všechny role: být skvělou manželkou, milenkou, matkou, dcerou, kamarádkou, sousedkou... Zrcadla, která si s Tomášem vzájemně nastavují, jim mohou ukázat, jací doopravdy jsou. Nastal čas, aby všechny masky spadly.

Albatrosmedia

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Otakar H***, Jihlava
Jana P*****, Nymburk
Václav P*******, Dvůr Králové nad Labem
Danuše F*******, Kladno
Radomír R******, Vrchlabí
Michal V******, Znojmo
Adam K******, Ostrava
Ivana S*******, Prachatice
Pavla Ř*******, Jeseník
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)