Skip to main content

Soutěž o knihy od Albatros Media

Konec soutěže
Celková cena výher
3651 Kč
Počet výherců
3

Obřad

Carmen Mola

Temperamentní policistka na stopě mrazivých rituálních vražd Temná rituální vražda po sedmi letech opět otřásla celým Madridem. Obětí trýznivého zločinu se stala další mladá žena, která měla těsně před svatbou. Tehdejší pachatel byl dopaden a dosud si odpykává trest, takže existují jen dvě možnosti: buď má následovníka, anebo je uvězněn nevinný. Ve strachem svíraném městě čeká inspektorku Elenu Blancovou největší výzva její kariéry. Podaří se jí rozplést případ, jehož kořeny vedou do nejtemnějších koutů lidské mysli?

Získaná ocenění: Premio Planeta de Novela, 2021, španělská literární cena pro původní nepublikovaný román psaný ve španělštině

Kurz přežití

Amar Ibrahim

Jediná kniha, kterou potřebujete pro přežití v nouzových situacích všeho druhu Blackout, ekonomický kolaps, přírodní katastrofy nebo nová nakažlivá nemoc. Na všechno se dá připravit! Instruktor kurzů přežití Amar Ibrahim ví o chování v krizových situacích první i poslední. Nečekají vás žádné teoretické koncepty, ale ryze praktické tipy: od přežití v divočině během všech ročních období až po řešení nebezpečných situací v městské betonové džungli. Kdo je připraven, nebude překvapen – tyhle znalosti se budou hodit úplně každému.

Mají v nebi skleničky?

Martina Preissová

Něžně vtipná kniha malých příběhů z velké doby od známé herečky Maminka má ambice. Tatínek má maminku, housle a králíky. Děda malíř a děda vinař mají – alespoň občas – odpovědi na Marjánčiny otázky. A pak je v Praze revoluce, doba dělá kotrmelce a všichni dospělí je dělají spolu s ní. Praha je daleko, Rakousko blízko a najednou se do něj smí. Má maminka pořád ještě ráda tatínka? Přelomový školní rok 89/90 zvídavýma očima malé holky z jihomoravské vinařské vesnice. Hořký i sladký. A ani trochu černobílý.

Albatrosmedia

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Irena V*****, Havířov
Jaroslava P********, Kyjov
Zdeňka N******, Uherský Brod
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)