Skip to main content

Soutěž o kreativní dárek od značky Pilot

Konec soutěže
Celková cena výher
2000 Kč
Počet výherců
4

Vánoce přicházejí a s nimi lámání hlavy, co a jak pod stromeček nachystat. Naštěstí přináší japonská značka Pilot tipy nejen na dárky a jejich originální zabalení, ale třeba i na výrobu neokoukaného adventního kalendáře. Chcete jeden z nich vyhrát a vánoční přípravy si díky značce Pilot ulehčit a zpříjemnit?

Pilot pomůže při pečení i s jedlými dárky

Schraňujete si dlouhými léty prověřené recepty a chcete je mít přehledně uspořádané a krásně sepsané? Povolejte do služby gelový roller Pilot G-2, který krásně klouže po papíře a k dostání je hned v několika zářivých i metalických barvách, dokonce i ve sváteční stříbrné nebo zlaté. Rollery najdou využití i při psaní jmenovek na dárky nebo popisky jmenovek na sváteční tabuli.

Při popisování jedlých dárků nebo tvoření nápaditých dekorací se hodí již tradiční vánoční pomocník Pilot Pintor. Díky ultrakrycí síle pigmentového inkoustu s akrylovou složkou drží na celé řadě povrchů, takže jedlé či tekuté dárky ve sklenicích a různých dózách či krabičkách můžete krásně popsat a pomalovat, aniž byste se museli bát, že se popisek rozmaže nebo zmizí. Pilot Pintor je takovým milým vánočním skřítkem, který je vždy připraven pomoci.

Adventní kalendář několika tahy

Akrylové popisovače Pilot Pintor jistě není třeba představovat. Co ale možná neznáte, jsou šikovné DIY sady. A právě jedna z těch vánočních vám může pomoci vytvořit správnou sváteční atmosféru a zpříjemnit čekání na Ježíška. Sada Pilot Pintor s adventním kalendářem obsahuje 24 krabiček různých tvarů, šablony s vánočními motivy a šňůrku pro zavěšení. Nechybí samozřejmě ani popisovače Pilot Pintor ve vánočních barvách – zelené, zlaté a bílé. Pusťte se do výroby, hned dvojí radost je zaručena: neokoukaný kalendář s drobnými dárečky udělá radost obdarovanému a vás potěší už samotné kreativní tvoření. Více na www.pilotpen.cz.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Břetislav K****, Liberec
Radka Š********, Uherský Brod
Miloslava M*********, Žďár nad Sázavou
Vladimíra B******, Lanškroun
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)