Skip to main content

Soutěž o multivitaminovou infuzi

Konec soutěže
Celková cena výher
890 Kč
Počet výherců
1

9.1. 2024 proběhne slavnostní otevření Infuzního centra na Smíchově, v jehož čele stojí léta zkušený MUDr. Rodion Schwarz. Projekt Infuze Pomáhá vznikl v reakci na pandemii Covid- 19, kdy vysoké procento lidí trpělo oslabenou imunitou a bylo na místě vyvinout novou alternativu, jak lidem poskytnout rychlé a efektivní posílení imunity. Nyní je možné po předchozím vyšetření u praktického nebo ošetřujícího lékaře navštívit v pracovních dnech, od 08:00 do 19:00, Infuzní centrum a nechat si na míru namíchat multivitaminový koktejl, který dodá vašemu tělu správnou dávku vitamínů, minerálů, aminokyselin a dalších důležitých látek.

Co jsou multivitaminové infuze? Multivitaminové infuze jsou bezpečným a ověřeným způsobem, jak tělu dodat správnou dávku vitamínů a minerálů důležitou pro metabolismus. Díky podávání látek přímo do krevního oběhu intravenózní multivitaminová terapie urychluje proces vstřebávání těchto látek a je mnohem účinnější oproti běžnému dávkování vitaminů v podobě doplňků stravy. „Oproti tradičním způsobům příjmu živin, jako jsou potraviny nebo doplňky stravy, multivitaminové infuze umožňují větší a přesnější dávkování a zajišťují 100% vstřebání vitamínů a minerálů. Tyto infuze jsou zpravidla prováděny pod dohledem lékaře nebo odborníka na výživu,” vysvětluje MUDr. Rodion Schwarz vedoucí lékař ze SCHWARZ CLINIC, www.schwarzclinic.cz. Před jakoukoliv infuzní terapii je nutné nejprve podstoupit kontrolní vyšetření u praktického nebo ošetřujícího lékaře.

Pro koho jsou infuzní terapie určeny a naopak ne?

Infuzní terapie jsou v první řadě vhodné pro všechny, kteří chtějí posílit svou imunitu, aby udrželi své tělo v kondici. Dále slouží jako prevence pro organismu proti nadměrnému stresu a vyčerpání těla, aktivnímu sportování, alergiím a různým chronickým nemocem. Terapii by se měli vyhnout osoby s problémy ledvin, těhotné a kojící ženy, pacienti v onkologické léčbě anebo děti, u kterých zatím dopady infuzní terapie na organismus nejsou prozkoumané.

Každý potřebuje doplnit jiné živiny

Pro zájemce mohou být multivitaminové infuze přizpůsobeny jejich individuálním potřebám a cílům. „Jednou ze zajímavých možností je právě možnost si namíchat vlastní infuzi. Můžete si vybrat z různých vitamínů, minerálů, stopových prvků a aminokyselin, jako je například carnitin, taurin, acetyl- cystein a glutamin. Tímto způsobem si můžete přizpůsobit infuzi podle svých individuálních potřeb,” doplňuje MUDr. Rodion Schwarz. Antioxidanty obsažené v infuzích chrání tělo před vlivem oxidačního stresu, který může zapříčinit chronická onemocnění nebo předčasné stárnutí.

Je procedura finančně náročná a přispívají případně zdravotní pojišťovny?

Dříve náklady na intravenózní infuze byly poměrně vysoké, zvláště pokud nebyly kryté zdravotním pojištěním. Cena se mohla lišit v závislosti na typu infuze, použitých materiálech, dávkách podávaných živin a zemi, ve které se procedura provádí. „S nástupem projektu Infuze Pomáhá se však situace změnila a nyní se dostáváme do fáze, že cena za některé multivitaminové infuze jsou téměř stejné jako za balení vitamínů v lékárně. Cílem projektu je nabídnout tuto jedinečnou metodu podpůrné léčby a prevence široké veřejnosti za dostupnou cenu a pokud možno i s přispěním registrující pojišťovny,“ říká MUDr. Rodion Schwarz vedoucí lékař ze SCHWARZ CLINIC, www.schwarzclinic.cz, a pokračuje: „Je důležité, aby si pacienti předem ověřili u své zdravotní pojišťovny, jaké procedury a terapie jsou kryty, a získali předem schválení, pokud je to možné. Opakovaně jsme se setkali, že některé veřejné pojišťovny zpětně infuzní terapii svým klientům proplatily.“

Pozor! Tato opatření ovšem nemusí platit pro zájemce, kteří chtějí absolvovat multivitaminovou infuzi pro wellness nebo preventivní účely.

Schwarz Clinic

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Šárka J*********, Praha
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)