Skip to main content

Soutěž o praktického pomocníka do Vaší kuchyně od Mlékárny Valašské Meziříčí

Konec soutěže
Celková cena výher
3009 Kč
Počet výherců
1

Mlékárna Valašské Meziříčí, spol. s r.o. představuje v době změn stálici na trhu, a to jak v oblasti kvality, tak tradičních hodnot. Letos slaví 30 let od svého založení. Tradice výroby mléka a mléčných výrobků má na Valašsku hluboké kořeny. V současnosti se mlékárna zaměřuje na výrobu smetanových jogurtů, polotučných ovocných jogurtů, bílých jogurtů, kysaných výrobků a čerstvých tekutých výrobků. Produkty Mlékárny Valašské Meziříčí jsou zastoupeny v celé síti obchodních řetězců, rovněž i v ostatních maloobchodních prodejnách. Za dobu své novodobé historie si našly výrobky jako Valašská kyška nebo smetanové jogurty velikou oblibu u spotřebitelů, a to především díky kvalitě, která je pro valašskou mlékárnu na prvním místě. Za to získala v minulosti i celou řadu ocenění. Mlékárna si váží především důvěry všech, kteří v ni věří, a kteří ji svými nákupy podporují. O to, aby své zákazníky nezklamala jí jde v první řadě. Proto zachovává tradiční receptury svých výrobků a drží tu nejvyšší kvalitu. Ve Valašském Meziříčí věří, že jim i nadále zachováte svou přízeň. Mlékárna sází na kvalitní a osvědčené dodavatele, s většinou z nich spolupracuje dlouhá léta.

Do školy s chutí i pochoutkou od Mlékárny Valašské Meziříčí

 Jak zaujmout malé školáky i předškoláky? Nestačí jen říkat, jak je dobré zdravě jíst. Pochoutky mají zelenou, pokud lahodí i dětskému oku. A protože Mlékárna Valašské Meziříčí ví o dětských strávnících své, přichází s tipem na chutnou, zdravou i oku lahodící svačinku. Jak Dětská kaše, tak sušenky zahrnují mezi ingrediencemi také kvalitní produkty Mlékárny Valašské Meziříčí, ale především výborně chutnají. Navíc se jedná o dětmi oblíbené varianty ať už snídaně nebo přesnídávky. Ve školních receptech jsou využity dva oblíbené výrobky, a to Bílý jogurt z Valašska Bifido a Acodfilní mléko z Valašska plnotučné. A pokud máte na přípravu svačinky skutečně pouze minimálně času, pak lze oba výrobky posnídat či posvačit i za studena.

„Sama jsem maminkou předškoláka a vím, co vymýšlení dá, aby svačiny nebo snídaně byly co nejatraktivnější a přitom zdravé. Proto na počátku školního roku přicházíme s tipy pochoutek a jednoduchou přípravou, kterým žádný školák či předškolák neodolá,“ uvádí Zuzana Pavelková, marketingová manažerka Mlékárny Valašské Meziříčí. „Pro přípravu školních receptů jsme využili dva velmi oblíbené výrobky, a to Bílý jogurt Bifido a Acidofilní mléko. Jogurt Bifido obsahuje zdravé bakterie Bifidobacterium, BB-12®, které mají řadu pozitivních účinků na naše zdraví. Samostatně může probiotický kmen Bifidobacterium, BB-12® snížit riziko žaludečních nevolností, zlepšit imunitní odpověď organismu, snížit četnost onemocnění dýchacích cest, podpořit správné fungování střev, snížit četnost pláče, neklidu a podrážděnosti u kojenců,“ dodává Zuzana Pavelková.

Tipy na školní přesnídávku

Sušenky

Přemýšlíte, co dětem na svačinu nebo pro sebe k odpolední kávičce? Zkuste netradiční jogurtové sušenky s lámanou čokoládou.

Doba přípravy: 40 minut

Ingredience: na 20 g sušenek:

  • 250 g hladké špaldové mouky
  • 1 čajová lžička kypřícího prášku
  • 80 g třtinového cukru
  • 50 g medu
  • 200 g bílého jogurtu z Valašska - Bifido
  • 1 vejce velikosti L
  • 90 g čokolády špetku soli

Postup:

Všechny ingredience krom čokolády smícháme a vypracujeme mírně lepivé těsto. Přisypeme čokoládu nalámanou na malé kousky, a ještě jednou zamícháme. Na pečící papír uděláme lžící menší kolečka a následně vytvoříme oválky. Pečeme v předehřáté troubě na 200 °C 15-20 minut. Necháme vychladnout.

Mlékárna Valašské Meziříčí

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Sára H*******, Studénka
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)