Skip to main content

STABLA vstupuje do světa luxusní péče o pokožku. Kmenové buňky posílí kanabinoidy

Mezi rostlinnými a lidskými kmenovými buňkami existují značné rozdíly. Někteří lidé si mohou mylně myslet, že rostlinné kmenové buňky dokážou nahradit nebo opravit lidské kmenové buňky, což není pravda. „V moderní konopné péči přicházíme nejen s inovovaným extraktem přírodních kanabinoidů, ale také s nabíječem vašich buněk,“ říká Jiří Stabla, zakladatel Konopných lékáren a značky STABLA .

Hlavní funkce rostlinných kmenových buněk

Kmenové buňky rostlin v kosmetice podporují obnovu pokožky, dále zlepšují její texturu a elasticitu. Tyto buňky regenerují poškozené tkáně, stimulují růst nových buněk, zvyšují hydrataci a chrání pokožku antioxidanty před vnějším prostředím. Jinými slovy, jsou klíčovým prvkem v moderních kosmetických produktech pro péči o pokožku.

Olea Vitae: Nový průlom v boji proti stárnutí

Stárnutí není jen otázkou estetiky a času, jelikož s věkem dochází k poklesu energetické úrovně našich buněk. Představte si buňky jako baterie s naprogramovanou zastaralostí, která je pevně spojená s vitalitou pokožky, toto je koncept energetického stárnutí. V mládí jsou naše buňky plné energie díky mitochondriím, které vytvářejí buněčnou energii. S věkem a vlivem faktorů, jako je nedostatek spánku a stres, se však schopnost mitochondrií vytvářet energii a komunikovat mezi sebou snižuje. Starší buňky mají méně mitochondrií a slabší komunikační spoje, což vede k nedostatku energie pro udržení vitality. Olea Vitae je první buněčný olej, který bojuje proti energetickému stárnutí stimulací mitochondriálních synapsí.

Co je Olea Vitae a jaká je jeho role v kosmetice

Olea Vitae představuje buněčný olej vyrobený z kmenových buněk výhonků divokého olivovníku za pomoci technologie Plant Cell Biofactories. Tato přírodní aktivní složka zajišťuje aktivaci cyklů obnovy energie, pomáhá buňkám bojovat proti naprogramované zastaralosti mitochondrií a stimuluje tvorbu kolagenu pro celkové oživení pokožky a minimalizaci vrásek. Jeho antioxidační a antiglykační účinky, spolu se zvyšováním exprese genů zapojených do produkce energie a mitochondriální fúze, činí z Olea Vitae průlom v oblasti péče o pleť.

Zastoupení Olea Vitae a jiných složek v tělovém séru STABLA

„Do konopného séra STABLA jsme OLEA VITAE dali z mnoha důvodů. Jedním z nich je fakt, že jsme chtěli opět určovat směr konopné péče pro příští dekádu, o čemž nás přesvědčily i naše patnáctileté zkušenosti. Vždy se radíme s mistry v daném oboru. Budeme rádi, když produkt vyzkoušíte. Má opravdovou energii a kus inovace nejen v konopném, ale také v celkovém kosmetickém světě. Čas je dobrý učitel, ale špatný kosmetik, nedovolme mu oslabovat naše buňky,“ říká Jiří Stabla, zakladatel Konopných lékáren a značky STABLA , www.stabla.cz . Tělové sérum STABLA obsahuje také hroznový olej získaný z vinných hroznů, který je známý pro své mírné SPF vlastnosti. Díky vysokému obsahu antioxidantů pokožku dokonale chrání a hydratuje. Sérum je určeno k použití na celé tělo, nabízí alternativu k luxusním a drahým sérům. Na obličeji vidíte ihned úlevu. Tím, že oživuje a obnovuje pokožku, je jedinečným řešením pro ty, kteří hledají prémiovou péči proti stárnutí s kmenovými buňkami současnosti.

Produktový tip

Tělové sérum s kmenovými buňkami Olea Vitae, CBD a CBG je prémiový produkt na obličej a tělo z dílny Aesthetic Medical Solution. Jedná se o jemnou emulzi z hroznového másla, který je doplněný špičkovými ceramidy a squalane, aktivními kanabinoidy plného spektra konopných extraktů, které dodají suché pokožce intenzivní výživu a obnoví její elasticitu. Mimo jiné je vhodné pro vegany a je GMO free.

Obsah: 50 ml

Cena: 1390 Kč s DPH

Bon Appétit