Skip to main content

Tradice v době změn a pokroku – Voňavý vánoční dárek od Frosch

Žijeme v době každodenních společenských změn. Mění se společnost, názory, postoje, stravovací návyky, počasí i společenské hodnoty. Člověk pak logicky inklinuje k ukotvení. Takovou neměnnou jistotou jsou beze sporu Vánoce a doba adventu. Abychom prohloubili jejich sílu a účinek na naši duši, je dobré postupně oživovat i některé tradice našich pohanských předků. Je až s podivem, jak praktické a účinné byly. Prohloubíme si tak dobu rozjímání a prodloužíme radostné momenty v době potemnělého zimního slunovratu. Ta patří k nejtajemnějším. Naši předci si uvědomovali význam slunečního svitu, a tak dělali vše proto, aby se Slunce opět vrátilo. Aby naši předkové ochránili sebe a svá obydlí, zapalovali v den zimního slunovratu před západem Slunce venku oheň. Věřili, že se poslední paprsek Slunce vtělí do lidských ohňů a uchová v nich něco ze své ochranné moci. Je docela dost možné, že právě proto v tomto období zapalujeme více svíček a provoňujeme své domovy blahodárně působícími vůněmi, které mají pozitivní vliv na naši mysl. Věnce z břečťanů na domovních dveřích či oknech pak symbolizovaly prastarou ochranu před negativními, děsivými a škodlivými silami. Znesnadňovaly průchod temným silám do domu. A tak jako si s každou zapálenou svíčkou na adventním věnci připomínáme, že čas Vánoc se blíží, můžeme s každým nově obnoveným starodávným zvykem našich předků nacházet ukotvení v době neustálých změn. Obdarovávání v době Vánoc může mít i praktický a smysluplný charakter. Proto i ekologická značka Frosch, spjatá s tradicemi a přírodou, přichází s dárkovým balením svých produktů v podobě sprchových gelů a vůní do bytu. Dárek je to příjemný. Je vhodný pro každodenní použití i pro osoby s citlivou pokožkou. Sprchové gely a tekutá mýdla značky Frosch jsou obohacené o panthenol, výtažky z aloe vera nebo pomerančových květů, nevysušují pokožku a tím působí velice svěže. Dárková balení sprchových gelů pro dámy, pány i děti doplňuje pak kolekce vůní v podobě bytových parfémů do bytu. Frosch pro období Vánoc doporučuje Frosch Oase Pomerančový háj. Tak šťastné a voňavé.

„Mycí gely Frosch Senses působí jemně, decentně, a přitom mají osvěžující vůni, která může mít až terapeutické účinky. Této esence pozitivních účinků na naše tělo i mysl je dosaženo složením sprchových gelů Frosch na rostlinné bázi. To rovněž přispívá k šetrné péči o pokožku. Všechny gely jsou obohaceny o panthenol pro hydrataci pokožky, kterou šetrně myjí a zanechávají krásně hebkou. Díky vyváženému složení jsou vhodné pro každodenní použití i pro osoby s citlivou pokožkou. Po spotřebování výrobku lze gely následně doplnit i prostřednictvím ekologické a ekonomicky výhodné náhradní náplně,“ uvádí Markéta Terčová, obchodní ředitelka proo značku Frosch. „Frosch Senses je k dostání v povzbuzující vůni Pomerančový květ nebo Granátové jablko a Aloe vera. Ta svou jemnou vůní zklidňuje a uvolňuje od každodenního stresu. Frosch myslí i na děti a pro období Vánoc zabalil i sprchové gely a šampony do svátečního hávu. Pro muže pak je určen Frosch Senses Sprchový gel pánský 3v1,“ dodává Markéta Terčová.

Frosch dárková sada pánská 3v1

Dárková sada pro muže obsahuje sprchový gel s náhradní náplní. Gel s recepturou 3 v 1 pečuje o pokožku celého těla, pleť i vlasy. Osvěžující vůně moře dodává pocit čistoty a svěžesti. Šetrné složení na bázi rostlinných látek a mořských minerálů je pH neutrální, vhodné i pro citlivou pokožku. Receptura je bez parabenů, SLS, mikroplastů, ropných derivátů nebo EDTA. Dermatologicky testováno. Doporučená cena: 199 Kč

Frosch dárková sada sprchové gely

Sada vybraných sprchových gelů Frosch Senses obsahuje gely Granátové jablko, Aloe vera a Pomerančový květ. Šetrné složení hýčká i citlivou pokožku a lehké vůně pečují o dobrou náladu při každém mytí. Doporučená cena: 249 Kč

Dětské dárkové sety

Dárkové sady pro děti zahrnují dětský šampón a gel vždy stejné vůně, zato ve třech barevných provedeních obalu, zelené, modré a růžové barvě, tedy pro holky i kluky. V růžové dárkové sadě je vždy jen růžový sprchový gel. Doporučená cena 159 Kč.

Vůně do bytu Frosch Oase Pomerančový háj – bytový parfém s náhradní náplní

Dodejte vašemu domovu jedinečnou atmosféru a provoňte ho pomocí přírodního pomerančového oleje. Nasládlá vůně pomerančů ulevuje při neklidu, úzkosti a depresi, navozuje pozitivní a hravou náladu a nabíjí energií. Přírodní oleje plné vůní jsou používány při aromaterapii už po staletí.  Produktová řada bytových parfémů Frosch Oase inspirována touto naukou přináší pečlivě vybrané vůně s čistě přírodním složení na bázi esenciálních olejů. Bytové parfémy pozitivně ovlivní vaši náladu a zajistí vašemu domovu příjemnou atmosféru na 6 – 8  týdnů. Dárkové balení obsahuje 6 tyčinek, čím více tyčinek vložíte do lahvičky s esenciálním olejem, tím intenzivnější bude váš zážitek z vůně. Bytové parfémy jsou dále dostupné také ve variantách Levandule anebo Citrónová tráva. Doporučená cena výrobků je 379 Kč.

Bon Appétit