Skip to main content

Užijte si nejkrásnějších svátky roku s elegantní edicí od Ferrero

Potěšte sebe i své blízké letošní vánoční edicí pralinek Ferrero. Každý adventní den otevřete jedno sladké okénko kalendáře Ferrero Prestige a dopřejte si jednu z dokonalých pralinek. Své přátele pak rozveselte milým sladkým dárkem v podobě krabičky Ferrero Rocher či Raffaello s působivou mašlí. Vánoční náladou by měl dýchat i váš domov, proto jej ozdobte závěsnými ozdobami. Vybrat si můžete zlatou plechovou kouli s pralinkami Ferrero Rocher, červenou s Mon Chéri či bělostnou s pralinkami Raffaello. Sváteční atmosféru vykouzlíte i se zlatou pyramidou Ferrero Rocher, kterou můžete servírovat jako sladkou tečku na konci večeře. A pokud vás baví tvoření vlastníma rukama, vyrobte si vlastní dekorace s nápaditými detaily z pralinek Ferrero.

Udělejte radost svým milovaným a zpříjemněte jim čekání na Štědrý den elegantním adventním kalendářem plným pralinek Ferrero Rocher. Formu na 24 muffinů důkladně nabarvěte zlatým sprejem. Do každého otvoru vložte pralinku Ferrero Rocher nebo drobný dáreček. Na spodní část zlatých papírových košíčků na muffiny napište lihovkou čísla od 1 do 24 a přiklopte jimi pralinky. Hotový kalendář dozdobte stuhou a vánočními ozdobami.

Z pralinek Mon Chéri, vykrajovátek na cukroví a barevného vosku můžete vytvořit nápadité ozdoby, které budou slušet větvičkám v adventní váze. Jednoduše nalijte roztavený vosk do vykrajovátka na pečicím papíře, špejlí vytvořte dírku na zavěšení, přilepte pralinku Mon Chéri a vše zavěste na zimní větvičky. K této dekoraci se hodí i spirálovité svíčky, které si můžete vytvořit doma. Stačí vzít běžnou svíčku, ponořit ji knotem dolů do sklenice s horkou vodou a jen co vosk změkne, opatrně svíčku vyjmout a rolováním na pečicím papíře vytvořit spirálovitý tvar. Svíčku lze barevně ozvláštnit také namáčením v rozpuštěném barevném vosku.

Při Štědrém večeru by měla sálat slavnostní atmosféra z každého detailu. Pohrajte si proto i s ubrouskem na sváteční tabuli. Vezměte si plátěný ubrousek a podél všech 4 okrajů přilepte saténovou stuhu. Ubrousek poskládejte do tvaru stromečku a jeho špičku korunujte zářivou zlatou pralinkou Ferrero Rocher.

Vánoční stolování, to není pouze štědrovečerní večeře, ale i další dny plné společného jídla u prostřené tabule. Milé uvítání příbuzných a přátel u stolu zajistí jmenovka s pečetí. Sežeňte si knoflík s vánočním motivem, který lepidlem připevníte na korek. Připravte si pevný perleťový papír složený tak, aby se mohl postavit na stůl. Nahřátým voskem a nově vytvořeným pečetítkem na korku vytvořte zdobnou pečeť, kterou na perleťový papír připevníte šňůrku s pralinkou Raffaello. Další pečetí můžete připevnit ozdobnou větvičku či jakoukoli další vhodnou dekoraci. Jméno hosta napište na zvláštní kousek papíru, přilepte na ozdobenou kartu a těšte se na jeho potěšený úsměv, až svou jmenovku objeví.

Bon Appétit

Ferrero