Skip to main content

Vepřové hody v pivovaru Velké Popovice se zabijačkovými specialitami a retro motorákem

Jedinečnou příležitost zažít autentickou atmosféru, vůně a chutě tradiční zábavy našich předků nabídnou Vepřové hody v pivovaru Velké Popovice. Třináctý ročník oblíbené akce se koná v sobotu 20. dubna od 10 do 16 hodin.

Zruční mistři řezníci vyrobí neodolatelné zabijačkové dobroty, připraveny jsou prohlídky pivovaru s rozšířenou ochutnávkou piva. O příjemnou náladu se postará živá muzika, doprovodný program a čepované poctivé pivo Velkopopovický Kozel přímo od zdroje. Návštěvu hodů je navíc možné spojit s účastí v Turistickém pochodu krajinou barona Ringhoffera, který vede malebným okolím Velkých Popovic a Kamenice, kde tento významný průmyslník a podnikatel v 19. století žil. Pivovar je jednou ze zastávek pochodu a turisty tady přivítá samotný baron Ringhoffer.

Chcete-li si dopřát ještě intenzivnější výletní zážitek, vydejte se do pivovaru Velké Popovice motoráčkem Kozel expres – z Hlavního nádraží v Praze vyjede v sobotu 20. dubna v 10.05 hodin. Během hodinové jízdy se pokocháte jarní přírodou, kterou si užijete také při příjemné desetiminutové procházce do pivovarského parku na vepřové hody. Zpět do Prahy vás vlak odveze v 17.00 hodin.

Bon Appétit

Plzeňský Prazdroj