Skip to main content

Vhodný sirup při vlhkém a suchém kašli

Mezi nejčastější zdravotní neduhy, které trápí lidi všech věkových kategorií, patří onemocnění dýchacích cest a respiračního traktu. Objevují se zejména v chladnější části roku, kdy tomu nahrává proměnlivost počasí a častý smog. Dospělí se s nepříjemným kašlem dokáže popasovat, jiná situace je však u dětí. Obtěžující dráždivý kašel je dokáže pěkně potrápit.

S těmito zdravotními neduhy bývá většinou spojený i dráždivý kašel, který představuje zejména pro děti výraznou zátěž na horní a dolní cesty dýchací. To vede k častějšímu vyčerpání a únavě dítěte. Kašel je proto potřeba začít řešit včas jelikož se jedná o jeden z příznaku onemocnění respiračního traktu. Kašel dělíme na suchý a vlhký tzv. produktivní. Jenže jak poznat, v jaké fázi kašel aktuálně je?

Nemusíte jednotlivé fáze kašle zjišťovat, Ivex sirup na kašel je zdravotnický prostředek, který obsahuje přírodní extrakty a je vhodný při suchém a produktivním kašli. Přírodní extrakty ze čtyř základních složek – břečťanu popínavého, květového medu, tymiánu obecného a proskurníku lékařského mají jak jednotlivě, tak v součinnosti prokazatelný efekt. Na povrchu vytváří mukoadhezivní film, který zklidňuje kašel, chrání před podrážděním a pomáhá ke zlepšení funkce horních cest dýchacích.

Břečťan popínavý usnadňuje vykašlávání, snižuje frekvenci a intenzitu kašle. Tymián obecný snižuje viskozitu hlenu a uvolňuje stažení průdušek, čímž usnadňuje odkašlávání. Proskurník lékařský vytváří ochranný film na sliznici a tím zmírňuje reflex kašle doprovázející suchý kašel. A med květový zklidňuje krk a přináší úlevu při suchém kašli.

Ivex sirup na kašel je zdravotnický prostředek s přírodními extrakty a je vhodný pro děti od jednoho roku. Neobsahuje lepek, laktózu ani alkohol. Je vhodný při suchém a vlhkém kašli, zklidňuje podráždění, chrání sliznici a podporuje odstranění hlenu. Ivex sirup na kašel 100 ml za 169 Kč.

Bon Appétit