Skip to main content

Značka Frosch bodovala v soutěži Volba spotřebitelů 2024

Tablety do myčky značky Frosch se v letošním souboji soutěže Volba spotřebitelů 2024 utkaly o přízeň spotřebitelů. Ve vysoké konkurenci čtyřiadvacátého ročníku spotřebitelského programu Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2024 se zúčastnilo 221 produktových novinek od 168 firem. Spotřebitelé vybrali 66 vítězů. Společnost NIQ shromáždila a zpracovala výsledky unikátního průzkumu, v rámci kterého proběhlo dotazování na reprezentativním vzorku čtyř tisíc českých respondentů. Ti jednoznačně zvolili v kategorii Tablety do myčky značku Frosch s inovovaným výrobkem Frosch EKO tablety do myčky vše v 1 citron. Výrobky si oblibu získaly jak díky své účinnosti, tak i díky přírodnímu složení. Marketingový program Volba spotřebitelů podporuje vazby mezi výrobci a zákazníky. Každoročním vyhlášením vítězných výrobků poukazuje na produkty, které spotřebitelé oceňují, které na trhu vítají, a které kupují.

„Velkým tématem letošního ročníku Volby spotřebitelů 2024 byla udržitelnost a s tím spojený zájem o zdravý životní styl. Volba spotřebitelů je nástrojem, který propojuje výrobce a spotřebitele. Vyvrcholením tohoto snažení je pak každoroční předání ocenění novinkám a zajímavým inovacím na trhu. Vítězné produkty lze poznat dle červeného loga se zvednutým palcem, kterým se chlubí nejčastěji na svých obalech,“ uvádí Lukáš Matějka, manažer marketingové skupiny pořádající společnosti.

„Ocenění Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka je českými spotřebiteli vnímáno dlouhodobě velice pozitivně. Volba spotřebitelů je tedy, dle deklarace respondentů, jedním z nejkladněji vnímaných komerčních certifikátů, které má zároveň mezi respondenty i velmi široké povědomí“, uvádí Viktorie Škorvagová z výzkumné agentury NIQ.

„Značka Frosch zvítězila v kategorii tablety do myčky s inovovaným výrobkem Frosch EKO tablety do myčky vše v 1 citron. Dokázala tak, že plně odpovídá požadavkům spotřebitelů na udržitelnost. Výrobky jsou nejenom účinné, ale nezatěžují životní prostředí svým složením, ani obaly. Tablety do myčky odstraní mastnotu i nečistoty a nádobí se leskne. Navíc zanechávají příjemnou vůni. Jedná se o přírodní prostředky na mytí nádobí bez chemie. Jsou tady pro všechny, kdo chtějí ve své domácnosti eliminovat množství chemických látek a vyhledávají přípravky šetrné k přírodě bez ekologické stopy,“ uvádí Markéta Terčová, obchodní a marketingová ředitelka pro značku Frosch.

Přípravky pro mytí nádobí v myčce oceněné v soutěži Volba spotřebitelů 2024

Frosch EKO Tablety do myčky vše v 1 Citron (30 nebo 50 tablet)

Pomocí těchto tablet dosáhnete zářivě čistého nádobí bez jediné skvrnky. Jedná se o tablety do myčky se svěží vůní citronu, jež v jediné tabletě snoubí hned tři účinky. Postarají se o odmaštění nádobí i lesk bez zaschlých kapek od vody. Navíc zabraňují usazení vodního kamene v myčce a chrání sklo před zakalením. Těchto účinků dosahují i při nižších teplotách. Jejich rostlinné složení nezatěžuje životní prostředí a obal je vyroben z recyklovaného a znovu recyklovatelného papíru. Doporučená cena je 249 Kč za balení s 30 tabletami a 399 Kč za balení s 50 tabletami.

Frosch EKO Tablety do myčky klasické Limetka (70 tablet)

Díky jedlé sodě obsažené v tabletách se snadno a rychle zbavíte zaschlých nečistot a odolných skvrn od čaje i kávy. Tablety zanechávají nádobí křišťálově čisté, sklo chrání před zakalením a uchovávají jeho čirost a lesk. Tablety jsou zabalené v recyklovaném a znovu recyklovatelném papírovém kartonu. Doporučená cena je 399 Kč.

Výrobkovou řadu produktů pro mytí nádobí v myčce značka Frosch doplnila dvěma výrobky:

Frosch EKO Leštidlo do myčky (750 ml)

Ekologické leštidlo s bio-alkoholem je přírodní prostředek do myčky nádobí. Odstraňuje případné nečistoty a zbytky jídla a stará se o to, aby byla myčka dokonale čistá a nádobí oslnivě lesklé. Přírodní složení leštidla urychluje sušení a eliminuje vznik zaschlých kapek a nežádoucích skvrn na nádobí. Neobsahuje mikroplasty a je veganské. Přípravek je ve 100 % recyklovatelném obalu a je oceněný certifikátem Cradle to Cradle®. Doporučená cena je 110 Kč.

Frosch EKO Gel do myčky all-in-one limetka (650ml) – novinka

Frosch gel do myčky s limetkovou vůní zanechá nádobí zářivě čisté. Jeho složení se rychle rozpouští a odstraňuje mastnotu a vodní kámen. Zároveň umožňuje flexibilní dávkování a je ideální i pro krátké cykly. Složení s funkcí All-in-1 účinně odstraňuje mastnotu a nečistoty, zaručuje lesk nádobí bez zaschlých kapek od vody a zabraňuje usazování vodního kamene. Frosch gel do myčky je vyroben z přírodních evropských zdrojů. Obal má praktický rozměr a je vyroben ze 100 % recyklátu a je opět 100% recyklovatelný. Výrobek je pro svou šetrnost k přírodě oceněn certifikátem EU Ecolabel. Doporučená cena je 299 Kč.

Bon Appétit